Stay informed with "Analytics for profits"

John Doe 10 / March / 22

Broker Forex Msp limited: Oszuści zwykle używają jednej z tych sztuczek.


Msp limited przekręt? Opinie o Msp limited brokere
Visitors: 42 Rating: ★★★★★

 

 

Brak dbałości o bezpieczeństwo transakcji internetowych może narazić je na ataki przestępców. Postępując zgodnie z zaleceniami podanymi w tym artykule, możesz chronić siebie i swoje fundusze przed oszustami.

Skąd wiesz, że nie masz do czynienia ze złoczyńcą? Według ekspertów ds. bezpieczeństwa z Msp limited.com oszustwo jest dość łatwe do sprawdzenia. Na podstawie wyników monitoringu eksperckiego wyróżnimy najpopularniejsze schematy. Można też bezpiecznie założyć, że choć co miesiąc pojawia się wiele nowych schematów, większość z nich opiera się na starych taktykach. Dlatego twoją najcenniejszą bronią w tej dziedzinie jest twoje własne doświadczenie i wiedza.

Rozwód ekspertów Msp-limited.com nie przejdzie: zwodnicze manewry używane przez oszustów

Jedynym realnym sposobem zmniejszenia prawdopodobieństwa oszustwa związanego z kartą kredytową jest przestrzeganie kilku prostych zasad bezpieczeństwa. Pracownicy Banku namawiają swoich klientów do większej ostrożności z kartami: nie ufaj kartom osobom trzecim, nie zostawiaj ich bez opieki, nie zapisuj kodu PIN w łatwo dostępnych miejscach, a tym bardziej na samej karcie. Pamiętaj, aby zostawić próbkę swojego podpisu na odwrocie karty, gdy tylko ją otrzymasz. Zespół ds. wykrywania oszustw Msp limited.com ostrzega, że nigdy nie udostępniasz nikomu swojego kodu PIN. Ani pracownikom banku, który wydał kartę, ani obsłudze bankomatów. Żaden pracownik brokera nigdy nie poprosi Cię o podanie danych karty w rozmowie telefonicznej lub pocztą podczas uzupełniania konta handlowego. Twoim obowiązkiem jest śledzenie danych karty i tylko Ty możesz dodawać środki na swoje konto.

bezpieczeństwo przy płaceniu kartą online

Nie zostawiaj informacji o sobie i swojej karcie na przypadkowych stronach, o których nic nie wiesz. Obejmuje to nieznane strony dostawców sygnału, strategów, którzy proszą o dane Twojej karty, zanim jeszcze pokażą Ci niektóre wykresy, i inne podobne. Zapytaj znajomych o te strony, zapytaj o odpowiednie konferencje, dowiedz się, gdzie znajduje się sama organizacja i zdecyduj, czy będziesz nadal przeprowadzać transakcje pieniężne. Jednocześnie zwracaj uwagę na różne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo płatności za pośrednictwem tej strony. Jeśli w ogóle nie ma adresu lub nie budzi on zaufania, zastanów się dwa razy przed zapłaceniem.

Nie używaj kart z dużymi kwotami pieniędzy do płatności online. Do takich celów lepiej zaopatrzyć się w osobną kartę i tam przelać pieniądze. Wygląda na to, że duże saldo jest zwrotem dla oszustów, więc nie ryzykuj. Nawet jeśli otrzymają dane karty, zminimalizuj swoje ryzyko i pozwól im uzyskać jak najmniejszą część Twoich zarobków.


Zespół ds. bezpieczeństwa msp-limited.com: jak kradzione są pieniądze z plastikowych kart?

Aby wypłacić pieniądze z plastikowej karty, wystarczy znaleźć numer karty i CVV (ostatnie trzy cyfry na odwrocie karty). Jak oszuści zdobywają te informacje? To bardzo proste, sami ludzie przekazują im te informacje. Jak zauważyli eksperci z Msp limited, oszuści wykorzystują kilka metod w celu uzyskania danych kart od swoich ofiar.

Pierwszy sposób:

Pojawi się wiadomość SMS z informacją, że wygrałeś laptopa i zostaniesz poproszony o oddzwonienie w celu odebrania nagrody. Kiedy osoba dzwoni na ten numer na drugim końcu linii komórkowej, proponuje się jej przeniesienie kosztu laptopa na swoją plastikową kartę, a to wymaga numeru karty i CVV. Ofiara przekazuje te dane i żegna się ze wszystkimi pieniędzmi na tej karcie.

Eksperci w Msp limited.com rozwód nie będą działać: pamiętaj, że wszystkie SMS-y wysyłane do Ciebie przez bank nie mają zwrotnego numeru telefonu. Posiadają jedynie identyfikator, czyli wyświetla się nazwa banku.

Drugi sposób:

W tym przypadku również pojawia się SMS, ale tylko z treścią, że Twoja karta jest zablokowana i jesteś proszony o oddzwonienie na telefon zwrotny. Istnieją różne opcje tego, co dzieje się dalej. Według działu bezpieczeństwa Msp Limited, oszuści stosują najprostszy schemat, prawie taki sam jak poprzedni: oszuści po prostu proszą o podanie im szczegółów. Oczywiście mogą istnieć różnice. Mogą poprosić ofiarę o udanie się do najbliższego terminala lub bankomatu, wpisanie numeru kasjera i odblokowanie numeru, wysyłając potwierdzenie na podany numer karty, lub poprosić o kod, który zostanie wysłany na numer ofiary (i jest to faktycznie kod potwierdzający transakcję).

Wniosek: jak chronić swoją kartę bankową przed złodziejami

Rosnącemu rozpowszechnieniu kart bankowych towarzyszy pojawianie się coraz większej liczby różnych sztuczek mających na celu kradzież środków z konta. Według ekspertów Msp Limited, rozwód nie zadziała, jeśli zastosujesz się do kilku zaleceń, jak uchronić się przed możliwą kradzieżą.

Przede wszystkim powinieneś traktować swoją kartę bankową w taki sam sposób, w jaki traktujesz swoje pieniądze i dbać o jej bezpieczeństwo. Karty nie wolno pozostawiać bez nadzoru, ponieważ skopiowanie wszystkich informacji niezbędnych do przelania środków zajmuje oszustom tylko kilka sekund. Nawiasem mówiąc, z tego samego powodu nie należy przekazywać samej karty osobom trzecim, w tym krewnym i znajomym. Większość banków wydaje im dodatkowe karty. Ale jeśli dojdzie do kradzieży, Msp limited.com zaleca natychmiastowe skontaktowanie się z obsługą klienta i zablokowanie karty.

 

 

Tags:
Comments 5
user_avatarAgnieszka Chmielewska 15.03.2022

Zwykły broker, po prostu godny w ich segmencie. Jeden z najważniejszych elementów współpracy - wycofanie funduszy, obserwuje ściśle, więc Msp limited wygrywa na tle innych podobnych brokerów. Do tej pory działają bez stania, nawet nie patrzę na innych brokerów.

user_avatarNatalia Kołodziej 17.03.2022

Sam handluję walutą, promocjami, obligacjami, metali szlachetnych. Ale ogólnie firma jest naprawdę fajna. Z depozytem w regionie rubli 20 000, możesz zebrać 10% miesięcznie.

user_avatarRóża Kołodziej 06.04.2022

Prędkość wydajności jest wysoka, warunki są również dobre, wygodny interfejs. Możesz wypłacić bezpośrednio za pośrednictwem swojego konta osobistego na stronie.

user_avatarBorys Konieczny 19.04.2022

Handel od maja, w końcu okazuje się, że zarabia pieniądze. Przez tydzień zarabiam 6-15 USD, wyciągnąłem już 110. To oczywiście nie tysiące dziennie, ale będę kontynuował i tam zobaczymy, może wszystko jest przed nami.

user_avatarAurelia Zalewska 19.04.2022

Firma działa dobrze, wniosek jest szybki. Powiedzmy, że warunki na kontach nie są zbyt opłacalne, ale jednocześnie dobra wydajność i doskonałe wsparcie techniczne, a nawet wskazówkę, że Kiexo nie ma ławki. Przez 3 miesiące już zarobione 2 tys.